Theatervoorstelling 2014

Grenzen

Grenzen kun je los opvatten of juist heel strak.
Grenzen liggen tussen landen of heel persoonlijk.
Grenzen moet je aangeven anders gaat iedereen er overheen.

Op twee middelbare scholen – Wellantcollege Linnaeus en Damstede – gaven makers en schrijvers van Poldertheater workshops over grenzen. Samen met de leerlingen zijn er drie korte teksten ontstaan.

Shisha Time

Ook als je speelt, kunnen er klappen vallen. Harde klappen. Maar het kan ook snel weer oké zijn. Drie klasgenoten over hun vriendschapsband, die sterk en zwak tegelijk is.

Beuken

Je moet niet bang zijn. Dan ga je maar door en is de wereld uiteindelijk van jou. Over twee meisjes die alles pakken wat ze kunnen, en over de leegte als je eenmaal over de schreef bent gegaan.

Panda met pistool

Ik ga je corneren en tongen tot je niet meer kan. Ehm, we kunnen ook beginnen met… ik vind je leuk, zullen we een keertje naar de film? Zoektocht langs seksuele grenzen, dwars door generaties, voorkeuren en alle deuren.

Credits

Shisha Time
Tekst

Erris van Ginkel

Regie

Victor Mentink, Priscilla Vaudelle

Spel

Vurgil Bruyning, Gigiano Hertog, Soulayma Mallaouch

 

Limit To Your Love
Tekst

Alma Mathijsen

Regie

Rina Mushonga, Marleen Kruithof

Spel

Indigo Burnett, Emma Fuchs, Niek Putman, Kevin Zarate Sarmiento

 

Stoten stompen beuken
Tekst

Annemarie de Gee

Regie

Loes van der Staak

Spel

Marchje Jansen, Dagmar Meijvogel

 

Met dank aan

Kiki Jaski, Rosa Peters en Marianne Barendsen (Het Theaterlab)

Zoeken...